Paketlerimizden birini tercih etmeden önce deneme yayını talebinde bulunabilir, abone olduğunuzda erişebileceğiniz kanalları inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Yayın başvuru koşulları

  1. Deneme yayını müşteri hizmetleri yoğunluğuna göre sırayla verilmektedir.
  2. +3.000’den fazla +18 Adult Yetişkin İçerik ücretsiz deneme paketimizde mevcut olmayıp, sadece satıştaki paketlerimizde bulunmaktadır.
  3. Ücretsiz deneme paketimizden 1 kereye mahsus yararlanılabilir. Denemenizi verimli kullanabileceğiniz zaman dilimi içerisinde isteyiniz.
  4. Akıllı telefonlar için deneme yayını 1 saattir.
  5. Deneme yayınımızı herhangi bir ücret ödemeden izleyebilir ve memnun kalmanız halinde paketlerimizden satın alabilirsiniz.
  6. GO IPTV gerekli gördüğü durumlarda ücretsiz deneme yayını vermeyi erteleyebilir veya durdurabilir.
  7. Suistimalleri önlemek amacıyla özel günlerde deneme paketimiz ücret dahilinde sunulmaktadır.
  8. Deneme aboneliğinizden memnun kalarak abonelik paketlerimizden birini satın almak istemeniz halinde, deneme paketi için ödediğiniz ücreti, sitemizden satın alacağınız 6-12 aylık paket ücretinden düşüyoruz.

Paketini Seç, hemen IPTV’ye geç!

Dünyanın içeriğini ayağınıza kadar getirdik. Hemen paketini seç, Türkiye dahil tüm dünyadan Spor, Belgesel, Çocuk, Haber, Ulusal Yayın, Dizi, Sinema ve +18 Yetişkin içeriklerine sadece tek bir üyelikle Tablet, Uyumlu TV, Akıllı Telefon veya Bilgisayarınızdan sınırsız ve özgürce izlemeye hemen başlayın.

ABONELİK PAKETLERİMİZ İZLEYEBİLECEĞİNİZ KANALLAR