iptvkurulumu.com sitesinde yer alan içeriklerden faydalanan tüm kişiler aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

1. iptvkurulumu.com sitesinde bulunan içeriklerin hiçbirisi kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. Facebook, YouTube, Mega.NZ, Turbobit gibi herkesin erişebileceği dosya paylaşım platformlarından alınmaktadır.

2. Sitemize eklenen içeriklerin telif haklarını ihlal edip etmediği moderatörler tarafından kontrol edilememektedir, zira böyle bir ihlal var ise: info@iptvkurulumu.com mail adresinden yasal belgelerinizle içerik kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

3. Sitemizde yer alan içeriklerin indirilmesi, saklanması veya başka platformlarda paylaşılması tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bu konuda iptvkurulumu.com yöneticileri sorumluluk kabul etmemektedir.

4. iptvkurulumu.com sitesine yapılan yorumlar tamamen o yorumu yapan kişi veya kişileri ilgilendirmektedir. Hakaret, iftira, kötü söylem, isyana teşvik gibi durumlarda moderatörlerin hemen müdahalesi söz konusudur.

5. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için: Sitemiz Uyar/Kaldır sistemini prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir. Bu adresteki Anlatılan taslak şeklinde bizim mail adresimize dönüş yapabilirsiniz. http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

TCK 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir. İlgili Kanun: http://www.yaybir.org.tr/yaybir/kanun/461

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya ya da konular varsa lütfen İletişim İçin info@iptvkurulumu.com adresini kullanınız.