1. Üyelik, hizmet alımı ve tanımı GO IPTV üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.
 2. GO IPTV, MÜŞTERİ’ nin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından peşin veya taksitli olarak tahsilatını takiben, MÜŞTERİ’ nin servislerini kullanıma açar ve MÜŞTERİ’ yi bilgilendirir.
 3. GO IPTV web sitesine üye olarak hizmet satın alan veya almayan tüm üyelerimiz üyelik bilgilerinde yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 4. Yayınlar 7/24 esasına göre verilmektedir. IPTV, İnternet üzeri çalışan bir teknolojidir. Teknik arızalar veya herhangi bir sebepten dolayı günün herhangi bir zaman diliminde, herhangi bir süre yayın verilememiş/verilemeyecek olabilir. Kesintinin, belirli zaman aralıklarında belirli süre kullanım gösteren MÜŞTERİ’ lere rastlaması bütün sistemin sorunlu olduğu/olacağı anlamına gelmez.
 5. Sistem internet üzeri, güçlü yayımcı bilgisayarlar aracılığıyla çalıştığı için hem bizden dolayı hem de MÜŞTERİ’ den dolayı bazen teknik problemler olabilir. MÜŞTERİ tarafında internet bağlantısı, modem, kablolama, kullanılan program etkendir. Her dakika uyumlu çalışması gerekir. GO IPTV tarafında da sunucu bilgisayarları ve sistemlere yapılan saldırılar etken olur. Sonuç olarak üyelik süresince içeriklerin 10/1 ini düzgün izleyememe ihtimali vardır. Problemleri en aza indirmeye çalışıyoruz. Genel olarak farklı satıcılardan sistem sahibi olmamız nedeniyle pozitif ayrışırız.
 6. GO IPTV, MÜŞTERİ’ye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle MÜŞTERİ’nin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini veya Whatsapp numarasını kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk MÜŞTERİ’ ye aittir. MÜŞTERİ, kayıt esnasında ve/veya daha sonra GO IPTV’ ne bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. GO IPTV’e MÜŞTERİ tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı MÜŞTERİ, GO IPTV’ ne hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
 7. Hizmet siparişi oluşturulan ve ücreti alınan hizmetin GO IPTV sisteminde eşleştirilmesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelmektedir. GO IPTV sitesi üzerinde siparişi verilerek ücreti ödenen sunucu ve ek hizmetler, hizmetin türü ve talep edilen özellikler doğrultusunda 24-48 saat içerisinde tamamlanacaktır. Eğer talep edilen özelliklerde bir hizmet stokta bulunmuyorsa bu süreç uzayabilir.
 8. Hizmet, müşteri tarafından ödeme yapılmasını ve sipariş numarasının ödeme ile eşleştirilmesinin ardından hizmete ait şifre bilgilerinin müşteriye gönderilmesi ile başlar. Müşteriye yapılacak her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi veya Whatsapp numarası kullanılacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki tüm sorumluluk müşteriye aittir. E-posta veya WhatsApp hesabındaki herhangi hatadan veya eksiklikten dolayı bilgilerin ulaşmaması hizmet süresinin başlangıç tarihini etkilemez.
 9. Hizmeti, kurumsal niteliği olan bir kurum adına satın alıyorsanız, söz konusu kurumsal yapıyı bu sözleşmede yer alan hüküm ve şartlara göre temsil ve ilzam etmek için gerekli yasal yetkiye haiz olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Hizmeti satın alınan kurum adına yasal yetkinizin olmadığı tespit edilirse, ödeme yükümlülükleri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere, bu sözleşmede yer alan yükümlülüklerden kişisel olarak sorumlu olacağınız bilgileriniz dahilindedir.
 10. İade süresi içerisinde genel kabul görmüş bir veya birden fazla önemli gün olması halinde satın alınan üyelikler iade edilemez.
 11. Üyelik bilgilerini bilinçli dağıtan, bir hesaptan aynı anda birden fazla yerde seyretmeye çalışan üyelerin hesapları durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
 12. Üyelik bilgileri (kullanıcı adı ve şifre) üyenin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızca belirlenir ve üye talebi doğrultusunda uygun gördüğümüz bir şifre ile değiştirilebilir. Başkaları tarafından ele geçirilmesi ve kullanılamaması üyenin kendi sorumluluğundadır.
 13. MÜŞTERİ’ nin kayıtlı e-posta adresinin veya WhatsApp numarasının gerektirdiği tüm yükümlülükler ve GO IPTV WhatsApp destek hattından özel gönderilen bilgilendirme mesajlarının sorumluluğu ve takibi MÜŞTERİ’ ye aittir. Bilgilendirme mesajlarının ulaşması için GO IPTV destek hattı numarası müşteri telefon rehberinde kayıtlı olmalı, müşteri duyuru listesinden kendi isteğiyle çıkmak istemiş olmamalıdır. MÜŞTERİ’ ye ulaşmayan mesajlardan GO IPTV sorumlu tutulamaz.