1. Üyelik, hizmet alımı ve tanımı GO IPTV üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.
 2. GO IPTV web sitesinden hizmet satın alan herkes üyelik bilgilerinde yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 3. GO IPTV, MÜŞTERİ’ nin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin tahsilatını takiben, MÜŞTERİ’ nin servislerini kullanıma açar ve MÜŞTERİ’ yi bilgilendirir.
 4. Hizmet, MÜŞTERİ tarafından ödeme yapılmasını ve sipariş numarasının ödeme ile eşleştirilmesinin ardından hizmete ait özel şifre bilgilerinin MÜŞTERİ’ ye gönderilmesi ile başlar. MÜŞTERİ’ ye yapılacak her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi veya Whatsapp numarası kullanılacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki tüm sorumluluk müşteriye aittir. E-posta veya WhatsApp hesabındaki herhangi hatadan veya eksiklikten dolayı bilgilerin ulaşmaması hizmet süresinin başlangıç tarihini etkilemez.
 5. Hizmet siparişi oluşturulan ve ücreti alınan hizmetin GO IPTV sisteminde eşleştirilmesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelmektedir. GO IPTV sitesi üzerinde siparişi verilerek ücreti ödenen sunucu ve ek hizmetler, hizmetin türü ve talep edilen özellikler doğrultusunda 24-48 saat içerisinde tamamlanacaktır. Eğer talep edilen özelliklerde bir hizmet stokta bulunmuyorsa bu süreç uzayabilir.
 6. GO IPTV, sadece üyelik tarihindeki ilk kurulum desteğini ücretsiz olarak verir.
 7. Üyelik satış, üyelik yenileme ve üyelik tarihindeki ilk kurulum hizmeti canlı WhatsApp hattımız üzerinden verilir. MÜŞTERİ, bunların haricindeki bütün işlemleri Çözüm Merkezi sistemi üzerinden yapar. Özel canlı destek kapsamındaki VIP Hizmet Paketi ücretlidir.
 8. GO IPTV dijital yayın içeriği sağlayıcıdır. GO IPTV yayınları, IPTV sistemine uyumlu herhangi bir cihazdan, ücretli veya ücretsiz olan uyumlu herhangi bir uygulama, program veya aplikasyon ile izlenebilir. MÜŞTERİ’ de bulunan cihaz, uygulama, program ya da aplikasyonun stabil çalışması tamamen MÜŞTERİ’ nin sorumluluğundadır. Uygun donanım ve altyapıyı sağlamak MÜŞTERİ sorumluluğundadır. GO IPTV, eğer varsa MÜŞTERİ’ de var olan en uygun cihaz, uygulama, program ya da aplikasyona kurulum gerçekleştirerek yayın vermeyi taahhüt eder. Dijital yayınlarımızla ilgisi olmayan, cihaz, uygulama, program ya da aplikasyondan meydana gelen problemler GO IPTV’ yi bağlamaz.
 9. Yayınlar 7/24 esasına göre verilmektedir. IPTV, internet üzeri çalışan bir teknolojidir. Teknik arızalar veya herhangi bir sebepten dolayı günün herhangi bir zaman diliminde, herhangi bir süre, herhangi bir kategoriden yayın verilememiş/verilemeyecek olabilir. Kesintinin, belirli zaman aralıklarında belirli süre kullanım gösteren MÜŞTERİ’ lere rastlaması bütün sistemin sorunlu olduğu/olacağı anlamına gelmez.
 10. Sistem internet üzeri, güçlü yayımcı bilgisayarlar aracılığıyla çalıştığından birtakım teknik problemler olabilir. MÜŞTERİ tarafında internet bağlantısı, modem, kablolama, kullanılan program etkendir. Her dakika uyumlu çalışması gerekir. GO IPTV tarafında ise sunucu bilgisayarları, sunucu lokasyonu altyapı çalışmaları gibi etkenler olabilir. Sonuç olarak üyelik süresinin 10/1 i verimsiz geçebilir. IPTV sistemleri herkesi mutlak memnun edecek bir sistem değildir. (Sürekli işimizin başında bulunarak problemleri minimum seviyeye indirmeye çalışırız. Ayrıca gelişmiş koruma sistemleriyle koruma altında bulunuruz. Genel olarak farklı satıcılardan sistem sahibi olmamız nedeniyle pozitif ayrışırız. Müşteriyle aramızda satış bayisi veya herhangi bir komisyoncu bulunmaz)
 11. MÜŞTERİ, kayıt esnasında ve/veya daha sonra GO IPTV’ ye bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. GO IPTV’ ye MÜŞTERİ tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı MÜŞTERİ, GO IPTV’ ye hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
 12. MÜŞTERİ’ nin kayıtlı e-posta adresinin, WhatsApp numarasının, Telegram hesabının veya kullandığı herhangi bir mesajlaşma aracının gerektirdiği tüm yükümlülükler ve GO IPTV’ nin WhatsApp satış hattından, Telegram kanalından veya herhangi bir mesajlaşma aracından özel göndermiş olduğu bilgilendirme mesajlarının sorumluluğu ve takibi MÜŞTERİ’ ye aittir. MÜŞTERİ’ ye ulaşmayan mesajlardan GO IPTV sorumlu tutulamaz.
 13. Bilgilendirme mesajlarının ulaşması için gerekli GO IPTV mesajlaşma sistemleri takip edilmeli, GO IPTV satış hattı numarası müşteri telefon rehberinde kayıtlı olmalı, MÜŞTERİ duyuru listesinden kendi isteğiyle çıkmamış olmalıdır. GO IPTV, satış hattı numarası değişikliklerini web sitesinde ilan eder.
 14. Hizmeti, kurumsal niteliği olan bir kurum adına satın alıyorsanız, söz konusu kurumsal yapıyı bu sözleşmede yer alan hüküm ve şartlara göre temsil ve ilzam etmek için gerekli yasal yetkiye haiz olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Hizmeti satın alınan kurum adına yasal yetkinizin olmadığı tespit edilirse, ödeme yükümlülükleri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere, bu sözleşmede yer alan yükümlülüklerden kişisel olarak sorumlu olacağınız bilgileriniz dahilindedir.
 15. İade süresi içerisinde genel kabul görmüş bir veya birden fazla önemli gün olması halinde satın alınan üyelikler iade edilemez.
 16. Üyelik bilgilerinin bilinçli veya bilinçsiz olarak dağıtılması, bir hesaptan aynı anda birden fazla yerde/cihazda izlenmeye çalışılması, sabit içeriklerin indirilmesi/indirilmeye çalışılması, satın alınan paketlerin kullanıma açık olmayan ülkelerde izlenmeye çalışılması, sunucu interneti kullanılması ve Vpn kullanılması yasaktır. Tespit edilen üyelerin hesapları ikaz edilmeksizin, açıklama yapılmaksızın durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
 17. Terbiye sınırını aşan diyaloglar, argo, küfürlü, hakaret, tehdit, itham veya suizan içeren konuşma yapan, etik olmayan davranışlarda bulunan üyelerin hesapları ikaz edilmeksizin, açıklama yapılmaksızın durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
 18. Üyelik bilgileri (kullanıcı adı ve şifre) üyenin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızca belirlenir ve üye talebi doğrultusunda uygun gördüğümüz bir şifre ile değiştirilebilir. Başkaları tarafından ele geçirilmesi ve kullanılamaması üyenin kendi sorumluluğundadır.