Bizimle çalışmak ister misiniz?

Bayilik Şartları

1) Bayilik hesabı açılabilmesi için 1 defaya mahsus olmak üzere 500 TL bayilik açma ücreti ile 500 TL karşılığında 500 kredi almak için toplamda 1000 TL alınır.

2) Yeni bayi veya mevcut bayi fark etmeksizin, tüm bayilerimizin her ay en az 1000 TL kredi yüklemeleri gerekmektedir. Suistimalleri engellemek amacıyla düzenli kredi yüklemesi yapmayan bayilerin bayilik hesapları sistem tarafından kapatılacak olup, kullanıcılar perakende liste fiyatına karşılık gelen sürelere düşürülür. 

3) Bayi hesabı kapatılmış olan bayilerin, bayiliğini tekrar açtırmak için 500 TL ücret ödemeleri gerekmektedir. Tekrar açma talebinde bulunmayan bayiler, hesapları kapatıldıktan 1 ay sonra tekrar açılmamak üzere silinir.

4) Bayilerin hesabında var olan tüm kullanıcıların mağduriyet yaşamaması için ise sistemin ana havuzuna aktarılacaktır.

5) Kullanıcılarını mağdur eden veya dolandırıcılık yaptığı tespit edilen bayiler sistemden tekrar açılmamak üzere silinir. Sorumluluk bayi ile kullanıcı arasındadır.

Bayilerimize tanıdığımız ayrıcalıklar;

  1. Windows Uygulama (ücretsiz)
  2. Android Uygulama (ücretsiz)
  3. İos Uygulama (ücretsiz)
  4. Web TV Hizmeti (ücretsiz)
  5. Profesyonel IPTV web sitesi (ücretli)

Her bayi için ayrı bir server tanımlaması yapılır ve her 250 satış sonrasında bayi adına 1 sunucu daha eklenir.

Müşterileriniz size tanımlanan server üzerinden yayınlarını alırlar. Bu sebeple size ait olmayan diğer müşterilerin paketleri size ait müşterilerin bulunduğu sunuculara yük bindirmez.

Bayilerimiz 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paket satışı yapabilirler.