Bizimle çalışmak ister misiniz?
Sadece pazarlama yaparak kazanç elde etmenizin yolu GO IPTV’ de!

Bayilik Şartları

1) Bayilik hesabı açılabilmesi için 1 defaya mahsus olmak üzere 500 TL veya 100 EUR bayilik açma ücreti ve 600 TL veya 100 EUR karşılığında kredi almak için toplamda 1100 TL veya 200 EUR alınır.

2) Yeni bayi veya mevcut bayi fark etmeksizin, tüm bayilerimizin her ay en az 1200 TL veya 200 EUR kredi yüklemeleri gerekmektedir. Suistimalleri engellemek amacıyla düzenli kredi yüklemesi yapmayan bayilerin bayilik hesapları sistem tarafından kapatılacak olup, kullanıcılara tanımlanan süreler perakende liste fiyatına karşılık gelen sürelere düşürülür. 

3) Bayi hesabı kapatılmış olan bayilerin, bayiliğini tekrar açtırmak için 500 TL veya 100 EUR ücret ödemeleri gerekmektedir. Tekrar açma talebinde bulunmayan bayiler, hesapları kapatıldıktan 1 ay sonra tekrar açılmamak üzere silinir.

4) Bayilerin hesabında var olan tüm kullanıcıların mağduriyet yaşamaması için ise sistemin ana havuzuna aktarılacaktır.

5) Kullanıcılarını mağdur eden veya dolandırıcılık yaptığı tespit edilen bayiler sistemden tekrar açılmamak üzere silinir. Sorumluluk bayi ile kullanıcı arasındadır.

Bayilerimize tanıdığımız ayrıcalıklar;

  1. Windows Uygulama (ücretsiz)
  2. Android Uygulama (ücretsiz)
  3. İos Uygulama (ücretsiz)
  4. Web TV Hizmeti (ücretsiz)
  5. Profesyonel IPTV web sitesi (ücretli)

Her bayi için ayrı bir server tanımlaması yapılır ve her 250 satış sonrasında bayi adına 1 sunucu daha eklenir.

Müşterileriniz size tanımlanan server üzerinden yayınlarını alırlar. Bu sebeple size ait olmayan diğer müşterilerin paketleri size ait müşterilerin bulunduğu sunuculara yük bindirmez.

Bayilerimiz 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paket satışı yapabilirler.